« Mazda 6 autonehoda | Úvod | Nehoda kamionu »

Porsche Carrera GT

Září 5, 2008

Je tomu zhruba pět let co v naší ulici postavili nějaké nové vilky. Většina z nich jsou takové ty rychlo stavby co sice hezky vypadají, ale do deseti let se zboří i se základy. Auto souseda stálo pravděpodobně více než celý dům, který měl mimojiné pouze pronajatý. Pokaždé když jsem viděl auto u něj na zahradě, měl zatažené rolety, v ulici babky spekulovali, že je to pasák a že tam točí porno :) no podle auta bych tomu klidně věřil, protože ve svém vozovém parku měl ještě další dvě Porsche, s kterými jsem ho viděl. Místo na kterém auto a barák vidíte je na kopci u lesa.

Ten kopec je celkem strmý (dokonce patří v Praze k jedněm z nejvyšších, aspoň mi to někdo trvdil) a vozovka na ní samozřejmě též. Vzhledem k tomu, že tohle Porsche Carrera GT má podvozek proklatě nízko, nešlo to jinak a pokaždé když tenhle týpek jel, dřel podvozkem o silnici, ty zvuky to byly šílené, dokonce bych přísahal, že jsem od něj párkrát viděl létat jiskry. I když jel pan řidič pomalu, pokáždé si auto slušně odřel. Nikdy ho nenapadlo zaparkovat dole (co to plácám, tohle auto se vlastně na silnici neparkuje) a dojít to pěšky, nebo přijet něčím jiným. Každopádně se to auto muselo podobnou jízdou pěkně kurvit. Co na tom, že v té době bylo k sehnání za pakatel (cca. 15–20 milionů korun).Fotky jsou v poměrně špatné kvalitě, takže dneska to s vyšším rozlíšením nabízet bohužel nemohu.
Podpořte článek kliknutím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem. 
 • Linkuj
 • Topčlánky
 • Vybrali.sme

Dva komentáře ke článku: “Porsche Carrera GT”

 1. Online hry říká:
  Září 9th, 2008 ve 12.25

  A prosil bych bonusové připojištění na spodek mého auta :-D

 2. Suomi říká:
  Září 21st, 2009 ve 13.06

  Panebože taková kára… Zadek hezčí než můj mladej :D Vsadím se, že i ten motor hezčejc vrní než on :D Prostě perfect autíčko :-)

Zanechte komentář

You must be logged in to post a comment.