« Autoshow Praha 2008 | Úvod

Kola dělají auto

Červen 30, 2010

Automobiloví nadšenci a mnozí řidiči touží udělat ze svého auta něco výjimečného. Investují velké sumy peněz do laků na karoserii nebo vylepšují vnitřek novými potahy. Zapomínají však, jak snadno lze běžná ocelová kola na autech vyměnit za zcela výjimečné alu disky. Obyčejná plechová kola někdy při silnějším zatížení mohou „drhnout“. Pneumatiky.cz nabízejí kvalitní a vzhledově originální hliníková kola se všemi patřičnými certifikáty a homologacemi pro prodej v ČR. Nemusíte se bát koupit si zde stylové alu disky, protože i po montáži a použití disků na vozidle je můžete v zákonné lhůtě vrátit, pokud nebudete spokojení.

Kdy nasadit hliníková kola?

Pro zimní období se hodí používat spíše plechovou sadu, protože sníh, který zůstává na discích, výrazně znehodnocuje a ničí hliníková kola. Renovace plechu je totiž mnohem snadnější než u hliníku. V létě pak přichází čas, kdy se můžete blýsknout hli­níkovou sadou­.

Cena

Za hliníkové alu disky si připlatíte rozhodně více než za plechová kola, to nelze popřít. Není pochyb o tom, že u hliníkových alu disků platíte především za výjimečný design. Málokdo však taky ví, že elektrony napomáhají lepšímu ochlazování brzd v letních dnech. Přes paprsky hliníku totiž lépe proudí vzduch. Z předchozího tedy jednoznačně plyne, že hliníkové alu disky se hodí užívat především v letních měsících.

Originální vzhled elektronů a alu kol převede váš automobil do jiné kategorie vozů. Všední jízda autem se promění doslova v „krasojízdu“a nejen muži-řidiči se otočí za tímto skvostným kouskem!

Podpořte článek kliknutím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem. 
  • Linkuj
  • Topčlánky
  • Vybrali.sme

Comments are closed.